Тканинні ролети

Тканинні ролети по суті являють собою полотно, що навертається на вал, що приводиться в рух спеціально створеним механізмом. За допомогою тканинних ролетів кількість світла, яке проникає в кімнату ззовні, набагато легше контролювати. Щоб світло зробити більш яскравим або більш приглушеним, необхідно лише опустити ролети до потрібного рівня і зафіксувати в певному положенні.

Тканинні ролети: краса в поєднанні з практичністю

Тканинне полотно ролет в згорнутому вигляді має вид акуратного рулону, який розташований над вікном.

Існує два види механізмів управління ролетами:

ланцюгово-пружинний та ланцюговий. Який механізм вибрати - це вже справа переваг клієнта. Напрямні системи при коробковому виконанні тканинних ролет необхідно монтувати до стулки (відповідно, разом із стулкою відкривається і система). Для отримання максимально можливого затемнення приміщення слід використовувати тканинні ролети із спеціалізованою тканиною, яка зовсім не пропускає промені сонця.

Чим тканинні ролети краще за своїх «конкурентів»? З їх допомогою можна повністю захистити приміщення або кімнату від сонячного світла, а при необхідності його можна просто розсіяти. Завдяки унікальному просоченню тканинні ролети зберігають свій колір незалежно від інтенсивності палючого сонця. До того ж вони не дають меблям вигоряти.

Тканинні ролети в продажу представлені у великій різноманітності - їх встановлюють як в прорізи вікон, так і на стіни та стелі. Ролети можна монтувати досить близько до самого скла - ця можливість існує завдяки особливій системі кріплень.

Ще один важливий плюс ролет - практичність і компактність. Їх легко можна комбінувати зі звичайними шторами.

Враховуючи точку зору пожежної безпеки, рулонні штори володіють прекрасними характеристиками, до того ж вони не є алергенними.

Догляд за ролетами досить простий. Завдяки застосуванню антибактеріальних, пилевідштовхуючих і антистатичних просочень, велика частина проблем вирішена ще до початку експлуатування. Тканинні ролети є дуже зносостійкими, і до того ж за допомогою звичайних серветок Ви легко можете вивести плями, які з'явились на ролетах.

Адреса:

Україна, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 2
(будинок побуту «Південний Буг»)
3-й поверх, офiс 301

Графік роботи:

Пн.—пт. з 10:00 до 18:00
Субота та неділя — вихідні

E-mail:

708060@ukr.net

Мобільний телефон:

+380 (97) 22-605-72

Viber

WhatsApp

Зворотний
дзвінок