Тканини

Тканини ще з незапам'ятних часів служили в якості невичерпного джерела нових ідей та збуджували уяви декораторів. Сучасні види тканин дивують своєю різноманітністю: від дешевого грубого полотна та бавовняної парусини, і до переливчастого шовку або дамасту - при такому виборі навіть очі розбігаються в різні боки. Але важливо пам’ятати. що якісно підібраний матеріал для пошиття штор - це дуже відповідальна справа.
Навіть якщо композиція створена ідеальним чином, при використанні неправильно обраних тканин результат можна отримати плачевний.

Продумуючи оформлення вікна важливо враховувати не тільки естетичну точку зору, але і практичну, не акцентуючи увагу лише на те, як вона стильно виглядає. Як саме драпіруються портьєри? Чи не вигорає тканина на сонці? Чи не буде вона м’ятись? Як її прасувати? Як чистити? Як доглядати? Які шанси того що вона полиняє або сяде після прання? І безліч інших питань важливо не упустити...

Давайте розглянемо найпоширеніші тканини, які використовують при виготовленні штор:

Шовк

Це тканина, яка застосовується у вишуканій обробці. Ніяке синтетичне волокно не спроможне відтворити розкішну текстуру шовку, здатність ніжно переливатися на світлі та драпіруватися. Цей вид тканини, на жаль, вигоряє сильніше інших, тому його необхідно захищати від сонячних променів рулонної шторою, або заготовлювати портьєру на підкладці. Існує декілька різновидів шовку та не всі вони дорогі: звичайний однотонний шовк здатна дозволити собі навіть людина, у якої середній рівень достатку. З шовковими шторами потрібно поводитись з особливою обережністю. Оскільки вода на таких тканинах залишає плями, штори з шовку можна піддавати тільки сухій очистці та ні в якому разі не прати.

Льон

Це надзвичайно міцна тканина, яка найкращим чином підходить для пошиття штор. Полотно відрізняється не тільки зносостійкістю, вона також відмінно драпірується, утворюючи шикарні складки. Тканини такого роду не дорогі, прості та універсальні в застосуванні: часто їх використовують при оформленні інтер'єру заміських сонячних будинків.

Бавовна

Велика частина оздоблювальних тканин виготовляється з бавовни або ж має його домішки. Ця тканина має велику кількість переваг, але її головна відмінність - це універсальність. Бавовна може бути набивною, фарбованою або ж обробленою ще величезною кількістю способів зі стійкою фарбою, він стійкий до тепла, легкий по вазі, але дивовижно те, що цей матеріал відносно не дорогий. До всього іншого бавовняні тканини дуже легко чистити та прати - вони при цьому не втрачають яскравість забарвлення. Один недолік, який має будь-яка тканина натурального походження - вони досить легко рвуться та вбирають в себе вологу.

Шерсть

Як матеріал для пошиття одягу цей вид тканини, безумовно, неповторний, проте як обробна тканина має досить обмежені можливості. Винятком є шотландка - вона однаково улюблена як дизайнерами інтер'єрів, так і модельєрами одягу.

Синтетичні тканини

Велика частина штучних тканин, які володіють схожістю з шовком, наприклад, тафта, виготовлені з віскози або ацетату. Властивості цих тканин практично такі ж, як і у шовку, відмінність полягає лише в тому, що вони не так сильно рвуться і вигоряють. Як шовкові так і бавовняні тканини завдяки домішкам віскози володіють шикарним блиском і поліпшеною міцністю. Ці властивості віскозного волокна допомагають при виділенні візерунку, особливо в дамасті.

Гобелен

Цю тканину на сьогоднішній день виробляють за допомогою жаккардового верстата. Але гобелен спочатку виготовляли безпосередньо руками. Гобелен – це важка тканина, яка надто щільна для використання в якості підкладки. Такий вид тканини необхідний при створенні світлонепроникних штор, оббивки м'яких меблів, виготовленні чохлів і покривал. Тканина володіє таким широким спектром застосування завдяки високій зносостійкості.

Оксамит

Бавовняна, вовняна або шовкова тканина з ворсистою м'якуватою поверхнею, яка відмінно поглинає світло. Оксамитові портьєри виглядають досить шикарно, однак їх треба дуже обережно прасувати.

Вуаль

Прозора кольорова або ж прозора біла тканина, найкраще бавовняна, застосовується в якості тюлі або ж, в якості самостійного оформлення. Добре пропускає світло, кімната з її допомогою стає веселіше та яскравіше. Вуаль легко драпірується, завдяки чому створюється ефект легкості. Для того щоб досягти гарних результатів у здійсненні проекту Вашого інтер'єру, краще віддавати своє перевагу не плательним тканинам, а декоративно-оздоблювальним. Вони добре драпіруються та відрізняються більш високою міцністю.

Адреса:

Україна, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 2
(будинок побуту «Південний Буг»)
3-й поверх, офiс 301

Графік роботи:

Пн.—пт. з 10:00 до 18:00
Субота та неділя — вихідні

E-mail:

708060@ukr.net

Мобільний телефон:

+380 (97) 22-605-72

Viber

WhatsApp

Зворотний
дзвінок