Штори для вітальні

Якщо раніше призначення штор полягало лише в тому, щоб захистити кімнату від протягів і сонячного світла, то в наш час їх використовують як одну з найважливіших деталей інтер’єру. Фахівці дуже велике значення надають оформленню вікон у вітальній кімнаті. Ця кімната є візитною карткою господарів, оскільки туди часто запрошуються важливі гості.

Однак також там проходять вечори з родиною та святкові дні, а це означає, що кімнату необхідно зробити з одного боку парадної і урочистою, а з іншого боку – комфортною та затишною.

Штори в оформленні вітальні відіграють одну з найголовніших ролей. Яким би не був чудовим інтер’єр кімнати, при вході спочатку в очі «кидається» вікно, яке і необхідно правильним чином «обіграти» та «подати».

З фахівцями нашого салону штор «Віртуоз» вибрати штори Вам буде набагато простіше. В асортименті ми маємо великий вибір тканин та аксесуарів з досить широким спектром текстур і кольорів. Наші дизайнери здатні втілити в життя будь-яку з Ваших ідей та розробити інтер’єр в необхідному стилі. До того ж досить складно навіть приблизно уявити, якими Ви бажаєте побачити вікна своєї вітальні, через це без певних навичок важко підібрати тканину, створити ескіз, а потім пошити штори для вітальні необхідної ширини і довжини. Разом з нашим фахівцем Ви підберете ті тканини та аксесуари, які підкреслять особливості Ваших меблів, квартири та всього інтер’єру.

На відміну від кухні, де можливі перепади вологи та температури, кіптяви та жиру, та де необхідно вибирати фіранки певної якості, штори для вітальні можна замовити з найрізноманітніших тканин. Саме для таких випадків існує широкий асортимент тканин від дуже тонких до товстих із світлими та темними відтінками.

Для вітальні невеликих розмірів можливі інші рішення: тут необхідно не тільки прикрасити кімнату, але і створити відчуття розширеного простору. У таких випадках відмінно допомагають повітряні, легкі завіси, виконані в яскравих світлих тонах. Важка розкіш на невеликому просторі буде зайва, тут більш гармонійно будуть виглядати штори в стилі кантрі або ретро з легких, але недешевих тканин. А для суперсучасної, оригінальної вітальні є маса інших варіантів, в яких використовуються абстрактні малюнки на тканинах, в мінімалістському стилі техно і так далі.

Є люди, які люблять у будинку часто міняти обстановку та штори зокрема. Однак таке задоволення тяжко назвати дешевим. І тому, перш за все, необхідно узгодити всі дії з дизайнером, який дасть важливі поради з приводу підбору стилю.

 

Адреса:

Україна, м. Хмельницький,
вул. Кам’янецька, 2
(будинок побуту «Південний Буг»)
3-й поверх, офiс 301

Графік роботи:

Пн.—пт. з 10:00 до 18:00
Субота та неділя — вихідні

E-mail:

708060@ukr.net

Міський номер:

+380 (382) 70-80-60

Мобільний телефон:

+380 (97) 22-605-72